PROFESJONALNE WSPARCIE DLA FIRM

Catsclaw zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi i papierkowymi, dając przedsiębiorcom czas i energię na prowadzenie podstawowego biznesu. Jesteśmy elastyczni - dostosowujemy się do potrzeb i możliwości Klienta, zapewniając zawsze najwyższą jakość naszych usług.
Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przy realizacji różnego rodzaju zleceń, pozwala nam na wykonanie zleceń szybciej i lepiej niż zwykły pracownik biura. Nie musimy poszukiwać rozwiązania danego problemu - my już je mamy!
W dodatku zewnętrzni asystenci Catsclaw są dużo tańsi niż pracownik zatrudniony bezpośrednio w firmie - przedsiębiorcy odpadają koszty pracy, premii, nagród i płatnych zwolnień. W dodatku Catsclaw nie bierze urlopu. Działamy cały czas - szybko, rzetelnie i profesjonalnie!
Współpraca z Catsclaw oszczędza czas, pieniądze i nerwy!

  • Dokumenty i umowy
  • Organizacja spotkań i imprez
  • Poszukiwanie dostawców usług
  • Korespondencja z kontrahentami
  • Oferty i faktury
  • Nie parzymy kawy
NASZE USŁUGI KONTAKT
60

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

2000

WYKONANYCH ZLECEŃ

400

ZLECEŃ MIESIĘCZNIE

150

ZLECEŃ NADWYCZAJNYCH

DLACZEGO CATSLAW?

Wybierając Catsclaw, Klient ma pewność, że jego zlecenie zostanie zrealizowane dokładnie, rzetelnie, zgodnie z zamówieniem i na czas. Pracujący z nami specjaliści w różnych dziedzinach zadbają o to, by nie wystąpiły żadne komplikacje.
Do większości standardowych zleceń mamy już opracowane standardowe procedury. Dzięki temu Klient nie musi czekać, aż rozpoznamy rynek czy dokształcimy się w danej dziedzinie, lecz dostaje od razu propozycję gotowego rozwiązania.
Podpisanie umowy z Catsclaw jest dużo tańsze niż zatrudnienie pracownika. W dodatku Klient nie musi martwić się o koszty zatrudnienia pracownika czy koszty biurowe, a także o dodatkowe premie, nagrody, płatne zwolnienia, urlopy itp.

DOŚWIADCZENIE

Obsługą Klienta w Catsclaw zajmują się byli dziennikarze, urzędnicy, asystenci zarządów i specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Mamy wszechstronne doświadczenie, co pozwala nam również na realizację zleceń nietypowych.

Podczas dotychczasowej pracy nawiązaliśmy już współpracę z wieloma firmami świadczącymi usługi dla biznesu. Znamy ich mocne i słabe strony, dzięki czemu do każdego zlecenia jesteśmy w stanie wytypować najlepszego wykonawcę.

Wykonaliśmy już ponad 2 tys. zleceń, dzięki czemu znamy najlepsze sposoby na ich realizację. Wiemy, gdzie mogą się pojawić problemy i w jaki sposób je zneutralizować. Dzięki temu nasi Klienci mogą spać spokojnie.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

SZYBCIEJ LEPIEJ TANIEJ WIĘCEJ

Z każdym zleceniem stajemy się coraz lepsi. Mając olbrzymią bazę wiedzy i kontaktów, nadal uczymy się robić niewykonalne, rozwiązywać problemy „nie do zrobienia”. Nabieramy doświadczenia, by zlecenia naszych Klientów wykonywać coraz szybciej, coraz lepiej, coraz dokładniej i coraz bardziej szczegółowo.

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

ZAJMIJ SIĘ BIZNESEM, MY ZADBAMY O RESZTĘ